Tiesioginė transliacija tema „Kas yra kas? Globalusis švietimas“!

Š.m.gegužės 28 d. 14 val. kviečiame jungtis į  Ugdymo plėtotės centro  Mokytojo TV žiūrėti tiesioginę transliaciją tema „Kas yra kas? Globalusis švietimas“!

Mokinių globaliosios kompetencijos – mokinių supratimas apie globalaus pasaulio sąsajas, gebėjimai veiksmingai spręsti kylančius iššūkius – viena iš tarptautinio 15-mečių tyrimo (PISA) sričių 2018 metais. Ar iš tiesų visi suprantame kas yra globalusis švietimas? Kokį vaidmenį jame atlieka mokykla? Transliacijoje bus trumpai pristatyta rengiama Lietuvos globaliojo švietimo koncepcija. Laidoje šiais ir kitais klausimais kalbės globaliojo švietimo ir vystomojo bendradarbiavimo ekspertės VšĮ Pasaulio piliečių akademijos vadovė Indrė Augutienė ir Nacionalinės nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platformos vykdančioji direktorė Marta Čubajevaitė. Transliacijos metu bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pareikšti savo nuomonę.

Į transliaciją galima jungtis dviem būdais:

  1. Per tiesioginę nuoroda į transliaciją http://193.219.137.6/videos/livestreams/page1/
  2. Arba:

Atsidarote Mokytojoj TV www.mokytojotv.upc.smm.lt

  • dešinėje pusėje užeinate ir spaudžiate žiūrėti transliaciją
  • ir maždaug 5 min. iki transliacijos pradžios jau matysit konkretų pavadinimą, ant kurio reikia paspausti. Pradžioje dar matysite skaidrę su pavadinimu, o transliacijai prasidėjus -vaizdą ir garsą.
  • Jei langelyje įrašysite vardą ir patvirtinsite jį – galėsite rašyti klausimus, komentarus ir pan…

Nuoširdžiai laukiame Jūsų transliacijoje!

Donata Šablinienė

Ugdymo plėtotės centro
Neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė
M. Katkaus g. 44, 09217 Vilnius
Tel. +370 5 279 9599

Komentarai