PRADINUKAI IŠBANDĖ 3D PIEŠTUKŲ GALIMYBES

Š. m. spalio 15 dieną Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko edukacinis užsiėmimas su 3D pieštukais. Jame dalyvavo Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos pradinukai, lydimi mokytojos Erikos Gylienės.

sdr

dav

sdr

Mokinukai džiaugėsi, galėdami išbandyti jiems dar nežinomo šio „stebuklingo“ rašiklio galimybes. Mokytoja Erika papasakojo apie 3D pieštuko veikimo principą ir tai, ką galima su juo sukurti.

dav

dav

Pagal norimą eskizą nusipiešti galima įvairius daiktus, gamtos objektus ir pan. Nuostabiausia tai, kad kai sustingsta piešinys, jį galima paimti į rankas, pasistatyti. Mokytoja patarė nepasirinkti sudėtingų piešinių, geriau plokštuminius. Kai kuriems vaikams piešimas šiais rašikliais buvo naujiena. Jie sužinojo, kad  3D pieštukai piešia ne rašalu, o plastikiniu užpildu, geba piešti ir ore.

dav

dav

dav

Prasidėjo apie valandą trukęs kūrybos procesas. Pasiskirstę grupelėmis ir pasitarę, mokinukai pasirinko norimus trafaretus, pagal kuriuos turėjo atkartoti piešinį. Vaikams fantazijos netrūko. Kai kurie iš jų nusipiešė ant popieriaus lapo savo svajonių objektą ir stengėsi jį atvaizduoti. Kai kas piešė tai, kas jiems artima: šuniukus, kates, augaliukus, drugelius ir kt. Mokiniai derino piešinio spalvas, kiek galėdami dailino linijas.

dav

dav

dav

Piešiniai virto originaliomis figūromis ir mielais piešiniais, kuriuos jie galėjo pasiimti į namus.

sdr

dav

Vaikų atsiliepimai apie edukaciją buvo labai geri. Jie pažadėjo, kad su mokytoja Erika atvažiuos čia dar kartą.

 

 

Komentarai