Kurkite kartu su mumis

Kauno pilies prieigos Rugsėjo 1-ąją mirgėjo nuo vaikų ir juos atlydėjusių suaugusių gausybės. Čia vyko miesto neformalaus ugdymo įstaigų mugė. Savo  būrelius ir studijas pristatė ir Kauno moksleivių techninės kūrybos centro bendruomenė.

DSC_0438DSC_046720170901_134412

Jei kas sako, kad naujausios technologijos nustumia  rankų darbą, labai klysta. Technikos kūrinių atsiradimas nuo brėžinio iki  paties sukonstruoto  modelio visada atneša didelį džiaugsmą jį kuriančiam. Tuo labiau kai Centre  dirbantys vadovai, savo srities fanatikai, mugėje pristatė techninių būrelių: aviamodeliavimo, kosminio modeliavimo, pradinio techninio modeliavimo, radiolektronikos ir kt. veiklos  principus. Čia lankytojai galėjo paskraidinti  aitvarus ar lėktuvėlius, išbandyti mašinėles, sujungti elektros srovę ir  pan.

DSC_0440DSC_0465DSC_0452DSC_0470

O tie vaikai, kuriuos domino mažųjų amatininkų būrelių veikla, rinkosi kūrybines dirbtuvėles. Ten gaminosi meno dirbinius iš molio, odos ir popieriaus.   Ne  mažiau intriguojanti buvo ir vizualinių menų studijų pasiūla.

DSC_0450DSC_0446

Išbandyti droną ar padaryti reportažą galėjo visi norintys  net niekada neturėję filmavimo kameros rankose. Daug smalsuolių sulaukė ir  „Gudručių“ viktorina. Už  įmintas mįsles bei teisingus atsakymus  apie Kauną ir vaikai, ir suaugusieji gavo  saldžiuosius prizus.

Tad  kviečiame naujus narius,  besidominčius turiningu laisvalaikiu, prisijungti prie centre veikiančių būrelių ir studijų. Čia save atranda kiekvienas: tiek mėgstantis  techniką, tiek  meną ar sportą. Mes labai laukiame kūrybingų, smalsių,  nebijančių kruopščiai dirbti ir plėsti savo akiratį jaunuolių.

Komentarai