Kosminių modelių sporto varžybose KMTKC ugdytiniai iškovojo prizines vietas

egužės 6 d. Maldžiūnuose vyko 31-osios Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados kosminių modelių sporto varžybos. Varžybose dalyvavo dešimt mokinių komandų iš Kauno, Daugpilio, Panevėžio r., Širvintų ir Vilniaus. Raketų modeliuotojai rungtyniavo 3 modelių klasėse: S-6-A klasėje – modeliai su stabdymo juostelė skridimo trukmei pasiekti, S-9-A klasėje – rotoriniai modeliai ir S-7 klasėje – raketos-kopijos.

kos-3

Oro sąlygos varžybų metu buvo idealios – temperatūra 20–24 °C, pūtė silpnas 0,5–1 m/s vakarų vėjas, todėl mokiniai pasiekė labai gerų rezultatų visose 3 modelių klasėse. Iš viso atlikta daugiau nei 22 raketų modelių ir 160 raketų skrydžių. Šį kartą S-7 kopijų klasėje dalyvavo rekordinis skaičius dalyvių – paleista net 18 modelių.

kos-1

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kosminio modeliavimo būrelio nariams šie metai buvo ypač sėkmingi. Jie iškovojo I-ąją komandinę vietą, o Lukas Adomas,  Lukas Šinkūnas ir Andrius Sabulis pelnė I, II ir III vietas atitinkamai. Buvo varžomasi net su 9 komandomis, įskaitant dalyvius iš Latvijos.

Komentarai