Kauniečiai lankėsi interaktyviame mokymosi centre Marijampolėje

Gegužės 7 d. grupė Kauno moksleivių techninės kūrybos centro darbuotojų vyko į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Multicentrą.

bdr

bty

Išvykos tikslas – susipažinti su vieninteliu interaktyviu mokymosi centru Lietuvoje ir pasidalinti gerąja patirtimi. Šio centro darbuotojai, nenuilstantys vaikų laisvalaikio organizatoriai: Raminta, Vilius, Gerda, Ligita maloniai pasitiko svečius iš Kauno.

bty

bdr

bty

bty

bty

Jie  aprodė erdvias bibliotekos patalpas bei moderniai įrengtas Multicentro edukacines erdves, audiovizualinių menų dirbtuvės su profesionalia foto, video ir garso įrašymo įranga.

bty

Multicentre įrengtos aštuonios interaktyvios edukacinės laboratorijos: Vaiko, Dizaino, Muzikos, Meno, Kalbos, Pasaulio, Mokslo bei technikos. Jose galima gilinti muzikos, kompiuterinės grafikos, konstravimo, fotografavimo, filmų kūrimo,  gamtos pažinimo ir kitas žinias.

bty

bty

bty

Mus maloniai nustebino šio centro veiklų gausa, jauki aplinka ir lankytojų srautas. Į šio  centro edukacijas atvyksta vaikai su mokytojais iš visos Lietuvos. Per dieną vidutiniškai čia pravedama po 3 edukacijas.

bty

bdr

Galėjome stebėti, kaip Multicentro darbuotojas Vilius grupei vaikų  pravedė „Muzikos evaliucijos“ edukaciją. Joje vaikai klausėsi pasakojimo apie muzikos raidą, vėliau patys galėjo  išbandyti muzikinius įrankius ir sukurti savo muzikinį kūrinį.

Visas šias veiklas, atsižvelgdami į laikmečio poreikius, sugalvoja ir paruošia šie aktyvūs Multicentro darbuotojai kartu su savanoriais. Jų entuziazmo, darbštumo ir lakios fantazijos dėka Multicentras tapo patrauklus visuomenei.

bty

bdr

bty

O tai prasidėjo prieš 11 metų, parašius projektą. Išvykdami iš Marijampolės, mes išdrįsome pasvajoti, kad toks centras kada nors bus ir Kaune.

Komentarai