Kas yra DofE apdovanojimai?

Kas yra DofE apdovanojimai?

Ar tau daugiau nei 14 metų, bet mažiau nei 25? Ar nori išbandyti naują veiklą, pamatyti pasaulio ir gauti tarptautinį sertifikatą už savo mėgstamą veiklą? Jei taip, DofE apdovanojimų programa yra tai, ko tau reikia!

The Duke of Edinburgh’s International Award yra pasaulyje pirmaujanti jaunimo apdovanojimų programa, kurioje dalyvaudamas ir tu gali patirti daugybę nuotykių, susirasti draugų, atrasti savo užslėptus talentus, geriau pažinti save. Dalyvaudamas DofE apdovanojimuose tu gali kryptingai ugdyti įgūdžius, kurie jau ir taip yra tavo gyvenimo dalis arba gali pradėti užsiimti veikla, apie kurią anksčiau net nebuvai pagalvojęs. Dalyvaudamas programoje tu pats išsikelsi savo tobulėjimo tikslus ir susiplanuosi veiklas, todėl neabejojame, kad tai tau tikrai patiks!

Kaip tai veikia?

Skirtingi lygiai

Jei nori dalyvauti DofE apdovanojimuose, tau reikia žinoti, kad tai – asmeninis iššūkis, todėl niekas nelygins tavęs su kitais programos dalyviais. Mes manome, kad svarbu lenktyniauti ne su kitais, o su pačiu savimi. Kaip tai įmanoma? Tiesiog stengiantis šiandien būti geresniu, negu buvai vakar. Ir tik nuo tavęs priklauso, ar tu nori keistis, tobulėti, būti sėkmingesniu žmogumi.

Labai svarbu, kad dalyvaudamas DofE apdovanojimų programoje tu pats išsikelsi savo tobulėjimo tikslus. Ir tik nuo tavęs priklauso, kaip toli eisi ir kur atrasi savo galimybių ribas. Jei išsikelsi per lengvus tikslus, tu jų greitai pasieksi ir nejausi pasitenkinimo jausmo, o jei per sunkius – nusivilsi jų neįveikęs. Todėl į pagalbą visada ateis DofE vadovai, kurie patars ir padės pasirinkti tinkamiausią iššūkį. Jų padedamas tu pasieksi daug daugiau, nei dabar įsivaizduoji!

Kartais taip nutinka, kad veikla sekasi ne taip, kaip planavai. Tuomet neliksi vienas – DofE savanoriai visuomet bus šalia tam, kad tau padėtų įveikti sunkumus. Na ir žinoma, kai tau pagaliau pasiseks, jie tikrai nepraleis progos pasidžiaugti tavo sėkme ir atšvęsti kartu su tavimi! 🙂

Pabaigęs dalyvavimą programoje būsi apdovanotas tarptautiniu sertifikatu, kurį tau iškilmingai įteiks Didžiosios Britanijos ambasadoje.

DofE apdovanojimų programa visuomet yra iššūkis, tačiau kartu ir linksmas nuotykis. Dalyvaudamas tu galėsi pasirinkti vieną iš trijų programos sudėtingumo lygių, tikslus, kurių sieksi ir veiklas, kuriose norėtum dalyvauti.

Gali būti, kad tu jau ir taip dalyvauji daugybėje veiklų (būrelių, klubų, projektų), todėl pagalvok – galbūt DofE apdovanojimų programa tau galėtų padėti jas apjungti ir suteikti papildomą pripažinimą tam, ką tu jau šiaip ar taip darai? O gal tu dar tik ieškai savo tikrojo talento ir norėtum išbandyti visiškai naują veiklą, apie kurią senokai svajoji? DofE apdovanojimų programa tinka ne tik šiais atvejais, bet ir tada, kai jauti, kad tau reikia papildomos motyvacijos tęsti tai, ką jau dabar darai.

DofE apdovanojimų dėka viskas tampa daug paprasčiau ir smagiau! Tam, kad galėtum tapti visapusiška asmenybe, DofE apdovanojimų programa siūlo keturias skirtingas veiklas: žygius, sportą, įgūdžius ir savanorystę. Paprastai sakant, mes tikime, kad tik išbandęs visas keturias sritis tu priartėsi prie savo svajonės. Tiesa, pasiekti aukso ženkleliui to neužteks ir mes mesime tau iššūkį – pakviesime dalyvauti tarptautiniuose jaunimo mainuose ir geriau pažinti kitas kultūras!

Меs manome, kad savo svajonių išpildymas, įgyti nauji įgūdžiai ir draugai yra geriausias apdovanojimas DofE programoje. Tiesa, pabaigus programą mes būtinai pakviesime atšvęsti tavo sėkmę ir be tarptautinio sertifikato įteiksime ir ženklelį. Ženkleliai yra trijų lygių ir atitinka skirtingus programos sudėtingumo lygius. Mes skatiname tave pradėti nuo bronzos siekimo ir palaipsniui priimti vis didesnius iššūkius siekiant sidabro ir aukso!

Susidomėjai? Įšok į benuvažiuojantį traukinį!

Perskaityk pačią svarbiausią informaciją apie DofE apdovanojimų programą ir prisijunk prie mūsų!

Komentarai