KAROLINA TIŠIKAITĖ: „TAI MANO PIRMASIS ŽINGSNIS UŽ SAVO KOMFORTO RIBOS…“

Jaunųjų žurnalistų studija MTKC centre buvo mano pirmasis žingsnis už savo komforto ribos rašyti už mokyklos ribų. Visuomet mėgau rašyti ir planavau studijuoti žurnalistiką tikriausiai nuo septintos klasės. Nežinojau dar labai daug apie pasaulį ir visuomenę, bet ši kryptis visada atrodė artima. Turėjau daug noro ir idėjų tačiau nebuvau tikrai kaip jas įgyvendinti ir nuo ko pradėti.

Nieko nesakius mamai pradėjau landžioti internete ir atradau šį centrą, kuris atrodė kaip tobulas kitas žingsnis mano tikslų link. Pamenu, kaip nedrąsiai atėjau vieną iš pirmadienių, be manęs ten buvo kelios merginos ir būrelio vadovė  Liuda, ir jos visos kartu gėrė arbatą ir diskutavo. Nedrąsiai įsijungiau i pokalbį prisistatydama ir nustebdama, kad aš ten buvau jauniausia moksleivė.

Labai gerai pamenu, kai po valandėlės pokalbių vadovė pastebėjo mano profesionalumą ir norą kažką veikti ir pasiekti šioje srityje ir garsiai pamąstė jog „Karolina tai tikriausiai ir bus žurnalistė“.

Na, vadove, galbūt dar tam etape negyvenu, bet baigiau savo norėtas žurnalistikos bakalauro studijas ir tarptautinių santykių magistrantūrą, nors ir nebegyvenu Lietuvoje, o Jungtinėje Karalystėje, mano pirmieji žingsniai rašymo link prasidėjo būtent Centre.

Vis dar esu pilna idėjų ir noro pakeisti stereotipus ir padėti mūsų visuomenei tobulėti. Didžiausias ačiū MYKC už egzistavimą kai man jo labai reikėjo. Linkiu dar ilgai gyvuoti ir padėti moksleiviams siekti jų užsibrėžtų tikslų ir svajonių!

 

            Karolina Tišikaitė, 2020m. Sausis

 

Komentarai