Kaip pradėti dalyvauti DofE programoje?

Perskaityk pačią svarbiausią informaciją apie DofE apdovanojimų programą ir prisijunk prie mūsų!

DofE apdovanojimų programa skatina ne tik jaunimo tobulėjimą, bet ir suaugusių žmonių savanorystę. Programą visame pasaulyje įgyvendina daugiau nei 150.000 suaugusių savanorių, kuriems rūpi jaunimo ugdymas ir ateitis.

Mokykla, nevyriausybinė organizacija, verslo įmonė ar kita įstaiga, kurioje dirbate, gali tapti DofE apdovanojimus vykdančia organizacija. Organizacijų juridinis statusas nėra ribojamas, tereikia, kad jos dirbtų (arba turėtų galimybę dirbti) su jaunais žmonėmis.

Jeigu jums daugiau nei 18 metų ir jums rūpi jauni žmonės, pasvarstykite apie galimybę dalį savo laisvo laiko skirti padedant tobulėti DofE apdovanojimų programos dalyviams.

Savanoriauti galima prisiimant skirtingas roles, priklausomai nuo jūsų pomėgių, sugebėjimų ir interesų. Jūs galite tapti:

Programos koordinatoriumi (prižiūri programos vykdymą organizacijoje);

DofE vadovu (padeda jaunimui išsikelti tobulėjimo tikslus, susirasti mentorius, reguliariai aptaria įgytą patirtį, padeda ją įprasminti, atrasti jos pritaikymo galimybes);

Mentorius, veiklų instruktorius, sporto treneris (padeda jaunimui tobulėti siekiant išsikleto tikslo);

Žygio vadovas (padeda jaunimui pasiruošti žygiui, užtikrina saugumą žygio metu);

Nepriklausomas žygio vertintojas (įvertina jaunimo pasirengimą eiti į žygį ir žygio atitikimą tarptautiniam standartui).

Visais klausimais skambinkite vadovėms : Dalia Narkevičiūtė, tel. 86 36 48233 ir Liudmilai Kazlauskienei tel. 86 72 39256

Komentarai