Kaip mes bėgome nuo piratų

Matas Balnanosis

Gegužės 20 dieną medijos ir komunikavimo studijos jaunieji žurnalistai iš Kauno moksleivių techninės kūrybos centro lankėsi pabėgimo kambaryje  „Atrakink“.  Pasidalinę į dvi grupes po penkis,  pasirinkome du kambarius:  „Eruditą“ ir „Bukonierių“ .  Tai daug paslapčių siūlantys kambariai, iš kurių ištrūkti reikia per 60 minučių, pasitelkiant visas įmanomas priemones.

Aš su savo komanda nuėjau į „Bukonieriaus“ kambarį, kurio tema buvo piratai. Tik įžengus, kambarys pasirodė mažas ir nieko intriguojančio ten nebuvo. Bet, nieko panašaus, mes patekome į XV amžių. Piratų siautėjimo laikus. Kuo toliau, tuo labiau mes čia radome vis įdomesnių dalykų: piratų ginklų, skrynių ir, be abejo, raktų, kurie atrakina ką tik nori.  Sudužta mūsų laivas, mes atsiduriame saloje, kurioje ir apsistoję piratai. Jie mums pasirodė ypatingai draugiški, priima į savo laivą. O kas toliau? Kajutė užsirakina ir mes išgirstame, kad piratai nori mus parduoti kaip vergus… Reikia skubiai pabėgti nuo jų. Labai gaila, bet vienos spynos kodas buvo pakeistas. Mes suradome teisingą slaptažodį, bet spyna kažkodėl neatsirakino. Jei slaptažodis nebūtų buvęs pakeistas, mes būtume pro spintą nuėję į kitą kambarį. O ten – dar daugiau atrakinamų paslapčių. Galiausiai mes suradome reikiamą raktą ir mes ištrūkome! Netgi labai greitai – per trisdešimt devynias minutes. Nepaisant tos spynos su pakeistu kodu, kambarys buvo iš tiesų geras.

Na, o kita komanda pasirinko sunkesnį kambarį „Erudito“ kambarį.  Čia jiems reikėjo sutelkti savo fantaziją , logiką ir išmonę. Mūsų draugams nelabai sekėsi,  ten jie užtruko visa valanda ilgiau nei mes.

 

Komentarai