Į pasaulį – atvirai ir draugiškai

Į pasaulį – atvirai ir draugiškai

Jeigu į pasaulį žvelgti siaurai, tai siauras jis ir atrodo! Jeigu žiūri godžiai, tai jis godus! Tačiau jeigu žiūri į jį atvirai, plačiai ir draugiškai, tai jame randi puikių žmonių! — [H.Rutledge]

Tokiais žodžiais Kauno moksleivių techninės kūrybos centre prasidėjo globaliojo švietimo projekto  “Solidarumo mokyklos Baltijos šalyse” pristatymas. Į penkis mėnesius trukusį projektą aktyviai įsijungė apie 300 ugdytinių ir pedagogų ne tik iš MTKC, bet ir iš Šv. Pranciškaus ir S.Daukanto vidurinių bei Kauno  turistų centro. Tą įsimintiną popietę pirmą kartą aktyviausi projekto dalyviai susirinko visi kartu. Jie apžiūrėjo Centre veikiančią parodą bei susipažino su vieni kitų darbais, skleidžiant tolerancijos ir atsakomybės svarbą darnaus pasaulio iššūkių akivaizdoje.

pr 1pr4pr2pr 3

Centro direktorė Laimutė Vaitiekūnienė padėkojo mokiniams ir jų mokytojams, kurie į savo studijų ir būrelių užsiėmimus  integravo žaidimus, pokalbius, filmų peržiūras ir kt. aktyvaus mokymo ir pažinimo  veiklas, atskleidžiančias  Pietų pusrutulio žmonių gyvenimą, kultūrų įvairovę, tradicijas, šalių ekonominę, socialinę ir švietimo situaciją.

pr5pr6pr7

Projekto iniciatorė jaunųjų žurnalistų studijos vadovė Liudmila Kazlauskienė pristatė vaizdinę medžiagą, supažindinančią su visomis projekto veiklomis bei vaikų kūrybiniais darbais. Ji pasidžiaugė turiningu bei prasmingu bendradarbiavimu ir renginio dalyviams pritariant, pažadėjo ateityje įtraukti visus pageidaujančius į tolesnį globaliojo švietimo projektą, praturtintą naujomis veiklomis.

pr8pr9pr10

Renginio pabaigoje projekto dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir Centro padėkomis.

Komentarai