Apie mus

Mes  – Jūsų ateitis. Veržlūs kaip jūros banga, skaidrūs kaip krištolas, permainingi kaip pavasario vėjas.

Plačiomis akimis žvelgiame į mus supantį pasaulį ir klausiame : kas, kur, kada, kaip, kodėl? Mūsų akiratyje – nuo paprastų gyvenimiškų tiesų iki globalių visuomenės reiškinių. Šį  tinklaraštį kuria 12 -18 metų  jaunuoliai, kurie tiki, kad kiekviename žmoguje slypi didžiulis potencialas ir tik nuo Tavęs priklauso Tavo paties ir net viso pasaulio likimas.

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro jaunųjų žurnalistų studija susikūrė 1999 metų rugsėjo mėnesį. Antrą dešimtmetį skaičiuojanti kūrybingo jaunimo kalvė į plačiuosius gyvenimo vandenis išleido nemažai literatų, žurnalistų, aktyvių visuomenės veikėjų ir daug dorų Lietuvos piliečių.

Studijoje jaunuoliai ne tik rašo, leisdami žurnalą ir savo  kūrybos rinktines, tačiau ir diskutuoja, pramogauja, vykdo įvairius projektus. Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 15 iki 19 val.  Skirtingų idėjų įgyvendinimui renkamės įvairiose erdvėse bei kitu laiku.

Mūsų adresas: Moksleivių techninės kūrybos centras, A.Mickevičiaus g.2, Kaunas, el.paštas: redakcija@avangardas.lt, tel.86 72 39256 (studijos vadovė Liudmila Kazlauskienė)

Laiškų su pastebėjimais, pageidavimais ir vertinimais laukiame iš visos Lietuvos ir net pasaulio jaunimo, nesvarbu koks būtų jo amžius. Juk visada širdyje esame jauni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *